Mēs strādājam ar lielu informācijas apjomu

Problēmu novēršana un risināšana


Klientu serviss un tehniskais atbalstsUzraudzība 24/7

Konsultācijas, palīdzība tehniskajos un metodiskajos jautājumos, situāciju analīzes. Rakstiem mums un mēs atradīsim optimālāko risinājumu.

IESNIEGT PIEPRASĪJUMU

 

BUJ

 • Kam nepieciešams programmatūras ieviešanas, autoruzraudzības, papildus programmēšanas un uzraudzības līgums?

  Ja Jums ir autoruzraudzības un tehniskās uzraudzības līgums, Jūs varat bez maksas lejupielādēt vai saņemt pa e-pastu iegādāto programmatūras produktu atjauninājumus, kas radušies sakarā ar valsts tiesību aktu izmaiņām, tāpat saņemt programmatūras uzlabojumus, papildus funkcijas un paplašinātas iespējas, saņemt bezmaksas konsultācijas pa tālruni vai e-pastu programmatūras lietošanas jautājumos. Ar lielu atlaidi pasūtīt papildus pakalpojumus, uzaicināt pie sevis projekta vadītāju.

 • Kādiem uzņēmumiem ir piemērota programma Alga HR?

  Programmu savā darbā var izmantot dažādi uzņēmumi, katram no tiem programma tiek piemērota individuāli, koriģējot to un ievadot jaunas formulas. Iespējas ir ļoti plašas. Šobrīd ar programmu strādā skolas, poliklīnikas, šūšanas, celtniecības, ražošanas un tirdzniecības uzņēmumi, policijas, budžetiestādes, individuālie uzņēmumi AS, SIA.

 • Vai Firebird datu bāžu sistēma ir sliktāka par Oracle vai Microsoft SQL?

  Nē, tā nav. Vienkārši šīs datu bāžu sistēmas ir piemērotas atšķirīgām sfērām. Vienā sfērā labāk ir izvēlēties Firebird, citā - Oracle vai Microsoft SQL. Ja Jūsu uzņēmumā ir daudz darbinieku, mērķtiecīgāk būtu izvēlēties Oracle vai Microsoft datu bāžu sistēmu, jo šajās sistēmās zināmu pārskatu izveidošana notiek pat 10-15 reizes ātrāk. Ja neesat pārliecināti, kas būtu labākā izvēle Jums - zvaniet, rakstiet mums un mēs vienmēr palīdzēsim.

 • Kā saņemt jaunas programmatūras versijas?
  Jaunas versijas var saņemt tikai klienti, kuri ir noslēguši programmatūras ieviešanas, autoruzraudzības, papildus programmēšanas un uzraudzības līgumus vai kuri ir iegādājušies vienreizēju atjaunojumu. Klienti uz norādītu adresi saņemt paziņojumu ar saiti uz FTP serveri, kur sniegta jaunākā versija, atjaunojumu saraksts un lietošanas instrukcija.
 • Vai lietotāji var paši veidot pārskatus?
  Jā. ir papildus modulis - pārskatu ģenerators, kurš lietotājam ļauj izveidot faktiski jebkādus pārskatus. Tāpat ir arī ātrais pārskatu ģenerators redzamiem datiem.
Rādīt visus